سامانه جامع دفاع و امنیت شبکه دژ

    DEZH بعنوان یک سامانه جامع دفاع و امنیت شبکه بصورت یک دروازه امن در شبکه قرار می‏گیرد تا تمامی تهدیدات و حملات اینترنتی را دفع‏ کرده و محیطی امن را برای کاربران و سرویس‏ دهندگان در شبکه فراهم ‏آورد. سامانه های دیواره آتش (Firewall)، تشخیص حملات (IDS)، جلوگیری از حملات (IPS)، ضد ویروس (AntiVirus)، ضد هرزنامه (AntiSpam)، ضد بد افزار (AntiMalware)، آنالیز ترافیک (Network Packet Analyzer)، ترجمه آدرس‏های شبکه (NAT/PAT)به همراه پشتیبانی از شبکه مجازی اختصاصی (VPN Server/Client) و نیز سامانه پالایش (Filtering) می‏تواند مجموعه‏ ای کامل، هوشمند و توانمند از ابزارهای دفاع و امنیت شبکه، سرویس‏ها و کاربران را بصورت یکجا در اختیار قرار دهد. هر یک از سامانه های فوق در تعاملی هماهنگ با یکدیگر و بصورت کاملا شفاف (Transparent) و چند لایه در DEZH کنار هم قرار‏گرفته تا سرویسی مناسب و بدون دغدغه را به کاربران و مدیران شبکه‏ ها ارائه نماید.

  • Internet Security

    فيلتر و جلوگيري از دسترسي کاربران به سايتها و يا سرويسهاي خاص از ديگر نيازهاي يک سرويس دهنده و يا مصرف کننده اينترنت است. با استفاده از اين امکان ميتوان دسترسي به سايتهاي مورد نظر را در دسته بندي هاي خاص، به کاربران در قالب گروههاي کاري و زمانهاي مختلف کاري محدود نمود. براحتي ميتواند نيازهاي سازمان و يا شبکه شما را در اين خصوص تحت پوشش قرار دهد.

  • Load Balancing

    از ديگر مزاياي DEZH انجام آسان امور  مديريت و راهبري آن است به نحوي كه اصلا نيازي به دانش فني خاص ندارد. مديريت DEZH بصورت Remote Client انجام شده و انجام امور مختلف تنظيم و راهبري بهمراه گزارشات مختلف آماري در خصوص كاركرد سيستم از طريق اين رابط كاربر قابل استفاده ميباشد.